Pomysł na prezent dla przedszkolaka

Prezent dla przedszkolaka

Pomysł na prezent dla przedszkolaka

Małe dzieci chłoną wiedzę i otaczający je świat jak gąbka. Jako rodzice i opiekunowie, często bywamy zaskoczeni tym, jak wiele codziennych wydarzeń doskonale pamiętają. Może to być kilka słówek z angielskiego z bajki, czy też wspomnienie sytuacji życiowej sprzed kilku tygodni. Dlatego właśnie warto dbać o ich rozwój w taki sposób, aby cały czas harmonijnie pokonywały kolejne szczebelki życiowej drabiny. W naszym zespole Pana Kartka przygotowujemy pomysły na prezent dla przedszkolaka właśnie w duchu idei harmonijnego rozwoju. W naszym sklepie internetowym znajdziecie zabawki oraz dekoracje, które świetnie sprawdzą się o każdej porze dnia nie tylko jako pomoc naukowa, ale przede wszystkim świetna zabawa!

Drobny prezent dla przedszkolaka – z dala od telefonu

Ze względu na problemy z koncentracją, przebodźcowanie oraz postępujące kłopoty ze wzrokiem, duża ilość czasu spędzanego przed ekranem ma niekorzystny wpływ na rozwój dziecka. Drobny prezent dla przedszkolaka nie musi być nową aplikacją do zabawy na kilku calach smartfona. Szczególnie w wieku, w którym najbardziej uczymy się poprzez zabawę. Takie kwestie jak poznawanie literek, pisanie i czytanie całych wyrazów dzieci powinny poznawać właśnie wtedy. Warto połączyć przyjemne z pożytecznym i zainteresować malucha poprzez właśnie takie materiały edukacyjne.

Prezenty dla przedszkolaka rozwijające dziecko

Nauka rozpoznawania pojedynczych literek i cyferek jest bardzo satysfakcjonująca dla obu stron. Dzieci cieszą się z powodu poznania nowej umiejętności, natomiast rodzice czują dumę ze swoich maluchów. Prezenty dla przedszkolaka w naszym sklepie dedykujemy aktywności związanej z nauką czytania. Znajdziecie u nas książki, dzięki którym możecie otwierać świat przed swoim dzieckiem, ale nie tylko! Dużą popularnością cieszą się kamienie drewniane z sylabami, pozwalające dziecku na układanie pierwszych słów w swoim życiu.

Kreatywny prezent dla przedszkolaka – idealny do pokoju

W naszej ofercie znajdziecie nie tylko kreatywny prezent dla przedszkolaka w postaci książek. Mamy także kilka zabawek z drewna. Zdajemy sobie sprawę, że dzieci i ich rodzice potrzebują ciepłej, spokojnej atmosfery we własnej przestrzeni. Można ją stworzyć na różne sposoby. Jednym z nich jest utrzymywanie stonowanych barw, ale również dużej liczby drewnianych zabawek. Tutaj także łączymy przyjemne z pożytecznym – oprócz pięknego wyglądu, mają one także wartość edukacyjną. Takie zabawki jak domek drewniany z polskim alfabetem czy też alfabet do nauki pisania i czytania świetnie się sprawdzą w każdym wnętrzu.