Produkty do nauki czytania dla dzieci, e-booki dla młodzieży, narzędzia dla rodziców

Sklep internetowy z materiałami edukacyjnymi Pan Kartek to wyraz naszych pasji. Znajdziecie tu:

– produkty do nauki czytania dla dzieci – zabawki edukacyjne, pierwsze książeczki, karty pracy, które osobiście testowaliśmy z naszymi dziećmi i sprawdziły nam się w nauce czytania oraz przygotowaniu do szkoły

– e-booki dla młodzieży o tym, jak radzić sobie z poszczególnymi wyzwaniami.

Piszcie do nas, z jakimi narzędziami do nauki czytania dla dzieci oraz treściami motywacyjnymi dla nastolatków i rodziców chcielibyście pracować. Przygotujemy je dla Was:

info@pankartek.pl

W naszym edukacyjnym sklepie internetowym dla dzieci gromadzimy jedynie sprawdzone przez nas produkty do nauki czytania, które według nas mają sens i faktycznie umożliwiają zabawę edukacyjną.

Nasza misja to oswajanie dzieci z literkami, sylabami i czytaniem. Chcemy pomagać rodzicom w przygotowaniu dzieci do szkoły, a dzieciom tym samym przedłużyć beztroskę dzieciństwa. Zależy nam, by dzieci lubiły czytać i podobało im się w szkole, by wystartowały w edukacji szkolnej zadowolone i pewne swoich możliwości.

W tej kategorii możecie zobaczyć nasze wszystkie aktualne propozycje zabawek edukacyjnych i akcesoriów, a także dekoracji. Świat liter zaprasza.

Jak wiecie jesteśmy fanami edukacji z pasją, rozwoju osobistego i chcemy, by nasz entuzjazm udzielał się także dzieciom. Dlatego tworzymy także mini kursy w postaci e-booków dla nastolatków o tym, jak odnaleźć się w szkole, w dużej liczbie obowiązków, jak radzić sobie, żeby nasze dni podobały nam się.

Dekoracje do pokoju dziecięcego

Dekorujemy pokój dziecka, by otoczyć jego świat wartościowymi treściami, realizując cel: nauka przez zabawę, edukacja bez presji, naturalny rozwój. Skorzystajcie z drewnianych kamieni z sylabami, które można zestawiać ze sobą, tworząc proste słowa lub ułóżcie z nich wierzę, która będzie także ładną naturalną dekoracją w dziecięcym pokoju. Sprawdźcie drewniany alfabet z literkami pisanymi i przykładowymi słowami na odwrocie klocków. Spójrzcie na propozycję naklejek ściennych z dużymi literami, które wniosą zarówno klimat jak i treść edukacyjną w przestrzeń przedszkolaków.

Zabawki manipulacyjne dla przedszkolaków

Ważnym zestawem ćwiczeń są czynności manipulacyjne dla małych rączek, które przygotowują do pisania. Drewniany alfabet z obrotowymi klockami to bardzo starannie wykonana drewniana zabawka w ekologicznym wydaniu. Jest świetną propozycją na mądry prezent dla przedszkolaka. Inną sprawdzoną propozycją są naklejki z literkami, którymi dzieci tak chętnie się bawią, ozdabiając swoje prace. Poszczególne literki pozwalają wykleić imię, słowa, a nawet zdania. Nasze arkusze z naklejkami są uzupełnione także dwuznakami, polskimi literkami, wielkimi i małymi literami oraz znakami interpunkcyjnymi. Dziecko może odklejać z arkusza naklejki i przyklejać, ćwicząc tym samym małą motorykę.

Czytanie globalne dla maluchów

Jak oswajać maluchy z literkami i przygotować je w naturalny sposób do samodzielnego czytania? Proponujemy zapoznać się z naszym autorskim produktem, jakim są karty obrazkowe dla maluchów do nauki mówienia i nauki czytania. Jak bawić się kartami? Wybierzcie kilka i pokazujcie najpierw słowo, a potem na drugiej stronie słowo wraz z obrazkiem. Pozwólcie też dziecku bawić się po swojemu. Karty idealnie sprawdzą się w podróży z maluchem czy podczas jedzenia.

Na etapie rocznego malucha czytanie metodą globalną, a więc opanowanie całego słowa, bez rozdzielania go na poszczególne sylaby czy litery, to doskonały pomysł na start. Z czasem dziecko zacznie poznawać literki i pytać o nie. Wtedy zapewne będzie warto wskoczyć na kolejny etap. Natomiast na początek metoda globalnego czytania jest doskonałym pomysłem na rozwój maluszka w tej dziedzinie.

Pierwsza książeczka do samodzielnego czytania dla dzieci

Czytanka o Ani i jej piesku to nasza propozycja wydawnicza dla małych czytelników, debiutujących w strefie samodzielnego czytania. Jest to pomysł na idealny prezent dla przedszkolaka, który właśnie zaczął składać litery w słowa. Sięgnijcie po prosty tekst, pięknie zilustrowany, zaprojektowany tak, by nie dekoncentrował i nie zniechęcał dziecka do podejmowania dalszych wysiłków. Rozwój przez dobrą zabawę i satysfakcjonujące zadania od małego. To są solidne podstawy edukacji dla dzieci oraz dla dorosłych!

Produkty cyfrowe dla dzieci

Nasz sklep spieszy też z odpowiedzią na potrzeby rodziców, którzy wolą produkty cyfrowe. Proponujemy karty obrazkowe dla maluchów w wersji elektronicznej (.pdf) do nauki mówienia, ćwiczenia wymowy oraz do nauki czytania. W wersji cyfrowej możecie także nabyć naszą pierwszą czytankę o Ani i jej piesku w języku polskim i angielskim.

 

Śledźcie naszą ofertę. Stawiamy na ciekawe zabawki edukacyjne dla dzieci oraz akcesoria do nauki czytania, testujemy je, by z pełnym przekonaniem móc je Wam polecać.

Poznaj pełną ofertę pomocy dydaktycznych dla dzieci.