Zabawki edukacyjne – 5 lat, 6 lat

Zabawki edukacyjne dla 5 latka – rozrywka i edukacja

Kupowanie zabawek edukacyjnych dla 5 latków jest znacznie łatwiejsze niż dla młodszych grup wiekowych. Dzieci w tym wieku potrafią już wyrażać siebie i potrafią komunikować, co im się podoba. Pięciolatkowie przygotowują się do szkoły, więc zabawa w tym wieku może polegać na kształtowaniu poczucia niezależności, zachęcaniu do komunikacji poprzez zabawę z innymi oraz nauce logicznego myślenia. Dzieci mają różne zainteresowania, dlatego trafienie w ich gust nie jest łatwą sprawą. Zabawki edukacyjne dla 5 latki i 5 latka poprzez zabawę powinny angażować dziecko i stymulować chęci do poznawania świata. W naszym sklepie znajdziecie wyjątkowe zabawki edukacyjne, które potrafią zainteresować każde dziecko. Dużą zaletą naszych zabawek jest to, że dają one też radość dorosłym bawiącym się z dziećmi. Dzięki temu spędzicie więcej czasu z dzieckiem i umocnicie relację z nim. Jeśli chcecie spędzać przyjemnie czas ze swoim maluchem, już teraz wybierzcie jedną z naszych zabaw i gier edukacyjnych.

Zabawki edukacyjne dla 5 latki – pobudzają ciekawość dziecka

Z naszymi zabawkami wprowadzicie malucha w piękny świat czytania. Pobudzicie jego wyobraźnię i kreatywność. Dużą popularnością w naszym sklepie cieszą się drewniane kamienie sylabowe. Jest to jeden z popularniejszych i sprawdzonych sposobów nauki czytania. Kolorowe kamienie poprzez zabawę wprowadzą dziecko w proces tworzenia wyrazów od prostych po bardziej skomplikowane. Inną naszą zabawką stymulującą naukę czytania jest gra edukacyjna – Sylaba do sylaby. Kolorowe żetony angażują wszystkie zmysły malucha. Dziecko w przyjemny sposób uczy rozpoznawania sylab i łączenia je w wyrazy. Odwiedźcie nasz sklep i sprawdźcie inne, kreatywne i edukacyjne zabawki dla 5 latka jakie przygotowaliśmy.

Gry edukacyjne dla sześciolatka – zabawa z rówieśnikami

Nasze gry edukacyjne to zabawki przeznaczone również do wspólnej zabawy kilkorga dzieci. Wspólna zabawa uczy dzieci przynależności do grupy i relacji społecznych. Nasza gra edukacyjna – Litera do litery uczy dzieci składania prostych słów, a także bardziej skomplikowanych. Zabawa z rówieśnikami włącza element rywalizacji, a to zawsze pobudza kreatywność i wyobraźnię.

Gry edukacyjne dla 6 letniego chłopca i dziewczynki – czytanie i języki obce

Nasz asortyment to nie tylko gry edukacyjne dla sześciolatki i sześciolatka. Dzieci w tym wieku nabywają umiejętność samodzielnego czytania. To również dobry czas na naukę języków obcych. Specjalnie dla nich stworzyliśmy książeczkę z ciekawą i angażującą historią – Ania i pies. Książeczkę zdobią śliczne i dopracowane ilustracje, które pozwolą dziecku lepiej zanurzyć się w historii. Książeczkę przygotowaliśmy również w wersji elektronicznej w formacie PDF oraz po angielsku. W naszym sklepie znajdziecie też inne pomoce i gry edukacyjne dla sześciolatków. Przyjrzyjcie im się bliżej i sprawcie radość swojemu dziecku.